USZCZELKA Uszczelnienia Techniczne
SZUKAJ PRODUKTU
Szukaj
Gdzie szukać?
TRWA WCZYTYWANIE ZDJĘĆ
o firmie
Firma "Uszczelka" założona została w 1991 r. jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów regionu łódzkiego na uszczelnienia techniczne. Od samego początku prowadzona była sprzedaż hurtowa i detaliczna produktów tylko dobrej i sprawdzonej jakości większości polskich producentów. Do końca lat 90-tych firma była liderem na rynku łódzkim pod względem dostępności asortymentu w zakresie oringów, simeringów i uszczelnień do hydrauliki siłowej.
Wraz rozwojem przedsiębiorstw naszych klientów oraz technologią maszyn profil działalności firmy zaczął się zmieniać a asortyment powiększać o nowe produkty. Dlatego po roku 2000 można już było zaopatrywać się w materiały uszczelniające, chemię przemysłową, czy zamawiać produkty wg zapotrzebowania. Uruchomiono możliwość sprzedaży wysyłkowej oraz kontakt przez internet w tym niniejszą stronę internetową www.uszczelka-lodz.pl, na której można sprawdzać stany magazynowe w zakładce oferta.
Okres po 2010 r. pokazał jednoznacznie, że rozwój i dbanie o zadowolenie klienta jest najważniejsze dla kadry firmy. Powiększony został asortyment o pasy klinowe i napędowe, łożyska oraz łańcuchy co pozwala w pełni zaspokoić zapotrzebowanie klientów na utrzymanie ruchu. Zmieniona została lokalizacja z ul. Włókienniczej na ul. Kasprzaka, gdzie do dyspozycji jest blisko 350 m² powierzchni magazynowej, jak również powiększona została kadra firmy oraz udostępnione zostały nowe kanały sprzedaży i dystrybucji.
Aktualnie posiadamy ponad 15 000 produktów z zakresu uszczelnień i materiałów technicznych, łożysk, pasów, chemii i wielu innych. Ponadto oferujemy pomoc techniczną w rozwiązywaniu problemów w zakresie uszczelnień oraz wykonujemy uszczelnienia, profile i elementy gumowe, silikonowe czy z tworzyw sztucznych w technologii Seal Jet i Water Jet. Wykonujemy również cięcie materiałów technicznych ploterem z głowicą oscylacyjną. Wykonujemy wyroby formowe metodą wylewania i wtrysku.
Jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycje. Jeżeli jest to możliwe do wykonania my na pewno pomożemy. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że:
USZCZELNIENIA TECHNICZNE  •  UTRZYMANIE RUCHU  •  ZAOPATRZYMY WAS OD A DO Z
do góry
USZCZELKA Uszczelnienia Techniczne Maciej Buczyński s.c.
ul. Kasprzaka 7/9 (budynek C)
91-078 Łódź
telefon: 42 633 86 18
e-mail: uszczelka@uszczelka-lodz.pl
home o firmie oferta kontakt zapytanie zamówienie zasady wysyłki
aktualności - komunikaty polityka prywatności
Produkty zamieszczone na stronie www.uszczelka-lodz.pl zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w myśl przepisów prawa cywilnego.
Copyright © 2004 - 2017 by USZCZELKA Uszczelnienia Techniczne Maciej Buczyński s.c. design & hosting by Webgraf